Nasıl satın alırım?

Hangi kitabı satın almak istiyorsanız, o kitabın sayfasındaki Satın Al tuşuna basıp, kredi kartı bilgilerinizi girersiniz. İşlem tamamlandıktan sonra e-kitabınızı satın almış olursunuz.

Kitabımı ne yolla temin edeceğim?

Kitabınız size e-posta ile tarafımızdan yollanacaktır. Bazı kitaplarımızda PDF dışında EPUB ve MOBI formatları da mevcuttur. Eğer özel bir format talep ediyorsanız, aynı e-postaya cevaben talep edebilirsiniz.

Kitabımı hangi mecralarda okurum?

PDF her ortamda okunabilmektedir. E-postayla tarafınıza ulaştırılan PDF'i hem masaüstü hem de mobil cihazlarınızdan okuyabilirsiniz. Akan metin formatları olan EPUB ve MOBİ'ler ise özel programlarla okunurlar. EPUB formatı Apple cihazlarında iBooks, Android bazlı telefonlarda ise başta Google Play olmak üzere çeşitli programlarla okunabilir. MOBI ise Amazon Kindle'a özel bir formattır. Dosyayı Kindle hesabınıza nasıl aktaracağınızla ilgili yardım Amazon sayfalarında bulunmaktadır.

Kitabı internette, e-posta gruplarında ya da web sitemde dağıtabilir miyim?

Kitabınız size bir etik sözleşme ile birlikte temin edilir. Bu etik sözleşme okurumuza duyduğumuz güvenin işaretidir. Kitabınızı kişisel kullanım için satın aldığınızdan internette, e-posta gruplarında ya da web sitenizde dağıtamazsınız.