Video

İngiltere'den koronavirüsün yeni bir mutasyonu ile karşılaşıldığına dair açıklamalar geldi. Peki bu yeni mutasyon virüsü daha bulaşıcı ve güçlü hale getirecek mi? Aşı ve ilaç çalışmaları bu mutasyondan ne kadar etkilenecek? Prof. Dr. Mustafa Çetiner değerlendiriyor.

Hangi aşı veya Çin aşısı olmalı mıyız? Pandemi gündeminin en önemli konusunu Prof. Dr. Mustafa Çetiner anlatıyor.

Prof. Dr. Mustafa Çetiner ve Prof. Dr. Derya Unutmaz COVID-19 pandemisinde son günlerde artan hasta sayılarını, kısıtlama tartışmalarını ve aşı çalışmalarındaki son durumu değerlendiriyor.

Aşı çalışmaları rekor bir hızla sürüyor. Peki kurtuluşa ne kadar yakınız? Prof. Dr. Mustafa Çetiner değerlendiriyor.

COVID-19'a karşı Aspirin kullanımının oldukça yaygın olduğunu belirten Prof. Dr. Mustafa Çetiner, dikkat edilmesi gereken çok önemli konulara dikkat çekiyor.

Prof. Dr. Mustafa Çetiner: "Virüsün yayılımı tüm dünyada ciddi bir artış gösterdi. Bu kış hiç kolay geçmeyecek gibi görünüyor."

Prof. Dr. Mustafa Çetiner, havaların soğumasıyla daha riskli günlere girerken akıllardaki soruyu gündeme getiriyor, COVID-19 ile mevsimsel grip arasındaki benzerlikleri ve farkları anlatıyor.

Prof. Dr. Mustafa Çetiner: Virüsün damlacık yolu ile bulaştığı konusunda herkes hemfikir. Peki virüs parçacıkları havada asılı kalarak bizi hasta edebilir mi?

Prof. Dr. Mustafa Çetiner, D vitamininin COVID-19'a karşı etkisini anlatıyor.