Video

2007-2009 yıllarında Ay yörüngesinde hizmet veren uzay sondası Kaguya'dan (Japonya) Dünya'nın batışı.

Prof. Dr. Mustafa Çetiner, zatürre aşısı ile COVID-19 ilişkisine dair merak edilen soruları yanıtlıyor.

COVID-19 çok yeni tanıştığımız bir virüs ve hakkında bildiklerimiz sınırlı. Prof. Dr. Mustafa Çetiner, COVID-19 virüsü ile ilgi doğru sandığımız bazı yanlışlara dikkat çekiyor.

Sonbahara yaklaşıyoruz ve Covid-19 sorununu henüz çözebilmiş değiliz. Bir aşı bulunana kadar neler yapmalıyız? Eğer bunları yapmazsak başımıza ne gelir? Prof. Dr. Mustafa Çetiner değerlendiriyor.

Yeni eğitim sezonu yaklaşıyor. Ama bu sefer koşullar çok farklı. Eylül ayında, Covid-19 salgınının gölgesinde okullar açılmalı mı? Bilimsel araştırmalar ve dünyadan örnekler bize ne söylüyor? Prof. Dr. Mustafa Çetiner pek çok aile için kritik bir soruyu değerlendiriyor.

Bağışıklık sistemi ve COVID-19 ilişkisini uzmanlar değerlendiriyor. PROF. DR. MUSTAFA ÇETİNER / Acıbadem Maslak Hastanesi - İç Hastalıkları ve Hematoloji Uzmanı PROF. DR. DERYA UNUTMAZ / Jackson Laboratuvarları Baş Araştırmacısı - Connecticut ABD DR.ORAL ALPHAN / Amerimmune Laboratuvarı Kurulu Başkanı - Washington ABD

Prof. Dr. Mustafa Çetiner: Açıklanan son araştırma sonuçları sadece beslenme sistemimizi değiştirerek kanserden önemli ölçüde korunabileceğimizi gösterdi. Peki ne yemeliyiz, ne yememeliyiz?

Prof. Dr. Mustafa Çetiner ve Prof. Dr. Derya Unutmaz COVID-19 hakkında son gelişmeleri ve dünyadaki son araştırmaları tartışıyor.

Prof. Dr. Mustafa Çetiner: Vaka sayısında hızlı bir artış oldu. Bunu bekliyorduk. Peki neden? Gelin bunu ve bu gidişi engellemek için neler yapmak zorunda olduğumuzu konuşalım.